İntersistem Bahçe Mobilyaları

Image Client
INTERSYSTEM kurucularından Yusuf Çekiç, 1976'dan bu güne metal mamuller imalatı ve kalıpları sektöründe kalite tutkusunu ön planda tutarak bir çok yeni üretim gerçekleştirmiştir ve bu üretimler günümüze kadar devam etmektedir.

Ahşap talaşlı imalat ile devam eden üretimler ileriki yıllarda ahşap saksılar ve ahşap bahçe aksesuarları ile bütünleşmiştir.1984 yılında İngiltere için Ar-Ge bölümü kurularak ilave ahşap ürünler 5000 m2 açık 5000 m2 kapalı olmak üzere toplam 10.000 m2 alanda geliştirilmeye devam etmiştir.

1994 yılında INTERSYSTEM bahçe mobilyaları üretimi daha da genişletilerek bugünkü çeşitliliğine ulaşmıştır ve akabinde bahçe mobilyaları tekstil üretimini de bünyesine katmıştır.

INTERSYSTEM devamlı Ar-Ge çalışmaları sonucunda 100'ü aşkın endüstriyel tasarım tescili ile sektördeki öncülüğünü sürdürmektedir.

INTERSYSTEM "Uzun vadeli başarının kısa yolu yoktur" ilkesini benimseyerek arasına katılan ikinci nesil ile yoluna devam etmektedir.

Hakkımızda Bilgiler

Hedefimiz

Hedefimiz

Dünyanın önde gelen tasarım odaklı dış mekan mobilya üreticisi olmak.
Dünyayı Türk kalitesi ve zevkiyle tanıştırmak.

Kalite Anlayışımız

Kalite Anlayışımız

Kalite yaptığımız herşeyin mihenk taşıdır.
Ürettiğimiz her bir ürüne özen göstermek bizim için bir tutkudur.

İhracatlarımız

İhracat Yaptığımız Ülkeler

Almanya Amerika Azerbaycan Beyaz Rusya Bosna Hersek Bulgaristan Güney Afrika Hollanda İngiltere İrlanda İskoçya İsrail İsveç Kazakistan K.K.T.C Malta Romanya Rusya Suudi Arabistan Ukrayna Yunanistan

üretim

Üretim

Üretim yöntemlerimizi ve tasarımlarımızı sürekli geliştirerek, müşterilerimizin taleplerine her seferinde doğru ve zamanında üretim ile cevap veriyoruz.

Uygulamalarımız

Vakum Altında Basınçlı Emprenye

emprenye tesisimizde uyguladığımız bu yöntem ile ahşap,bünyesinde barındırdığı bakteri ve haşerelerden tamamen arındırılır.Böylece ahşabın,toprak ve sule devamlı teması halinde dahi çürüme önlendiğinden ömrü 60 yıl gibi sürelere uzamaktadır.Bu süreler içinde ahşap bünyesinde hiç bir şekilde bakteri barındırmaz.

Tam Bilgisayar Kontrollu Teknik Kurutma

Üretimde kullandığımız tüm ahşap çeşitlerini önce kendi bünyemizdeki fırınlarda nem oranlarını uluslar arası standartlara getirmekteyiz Ahşabı istenilen nem oranlarına getirmek için 60 ile 90 gün hiç aralıksız günde 24 saat teknik olarak tam bilgisayar kontrollu fırınlarımızda kurutma işlemine tabii tutmaktayız

IROKO AĞACINÜFUS KAĞIDI
Kaynak Tropical Timber Atlas/Volume One-Africa
Ağaç Adı IROKO
Bilimsel Adı Chorophora Excelsa Benth- Of Hode P
Familya MORACEAE
Menşei/Orijin Orta Doğu Ve Batı Afrika
Naturel Dayanıklılık Çok İyi
Haşere Ve Bakteri Olur
Emprenye Etme Zor