Midi

Izgara Görünümü:

Midi Beyaz Ayak Fıstık Yeşil Koltuk

(0)
1.032,41TL
Midi Beyaz Ayak Fıstık Yeşil Koltuk - NST-MAX-B-S110 - Midi Beyaz Ayak - Neo steel koltuk fıstık yeşil sun kumaştır. Ayakları beyazrenklidir. Tutacak yerleri iroko ahşaptan yapılmıştır. Rahat ve çok y..

Midi Beyaz Ayak Pembe Koltuk

(0)
1.032,41TL
Midi Beyaz Ayak Pembe Koltuk - NST-MID-G-S112 - Midi Beyaz Ayak - Neo steel koltuk pembe sun kumaştır. Ayakları beyaz renklidir. Tutacak yerleri iroko ahşaptan yapılmıştır. Rahat ve çok yumuşak olan n..

Neo Steel Midi Antrasit Ayak Kot Mavi Minder

(0)
1.435,19TL
Neo Steel Midi Antrasit Ayak Kot Mavi Minder - NST-MID-A-V58 - Midi Antrasit Ayak - Neo steel koltuk antrasit ayak moon kumaştır. Ayakarı gri renklidir. Tutacak yerleri iroko ahşaptan yapılmıştır. Rah..

Neo Steel Midi Gri Ayak Mavi Koltuk

(0)
1.032,41TL
Midi Gri Ayak Mavi Koltuk - NST-MID-G-S109 - Midi Gri Ayak - Neo steel koltuk mavi sun kumaştır. Ayakları gri renklidir. Tutacak yerleri iroko ahşaptan yapılmıştır. Rahat ve çok yumuşak olan neo koltu..

Neo Steel Midi Gri Ayak Mor Kumaş

(0)
1.032,41TL
Midi Gri Ayak Mor Kumaş - NST-MID-G-115 - Midi Gri Ayak - Neo steel koltuk mor sun kumaştır. Ayakarı gri renklidir. Tutacak yerleri iroko ahşaptan yapılmıştır. Rahat ve çok yumuşak olan neo koltuk bir..

Neo Steel Midi Kahve Ayak Turuncu Koltuk

(0)
1.032,41TL
Midi Kahve Ayak Turuncu Koltuk - NST-MID-K-S111 - Midi Kahve Ayak - Neo steel koltuk turuncu sun kumaştır. Ayaları kahve renklidir. Tutacak yerleri iroko ahşaptan yapılmıştır. Rahat ve çok yumuşak ola..
1 den 6 e 6 (1 sayfa) ürün gösteriliyor